• Ultimate Limousine
  Service
  Experience

 • Ultimate Limousine
  Service
  Experience

 • Ultimate Limousine
  Service
  Experience

 • Ultimate Limousine
  Service
  Experience

Sixt Limousine Service
światowy lider w zakresie
wynajmu luksusowych limuzyn
z prywatnym szoferem

award_2012 award_2013 award_2014 award_2015 award_2016 award_2017 World Travel Award

Sixt Limousine Service jest częścią międzynarodowej firmy Sixt Rent a Car zajmującej się wynajmem samochodów na całym świecie. Od 2001 roku specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości usług szoferskich na polskim rynku.

Nasze doświadczenie zbudowaliśmy na organizacji zarówno eventów wielkiego formatu jak Euro 2012, Szczyt NATO 2016, imprez pokroju Forum Ekonomicznego w Krynicy, ale także na codziennej obsłudze grona naszych zaufanych klientów. Doskonale wiemy co znaczy najwyższy poziom obsługi klienta, elastyczne podejście oraz troska o najdrobniejszy szczegół. To dzięki temu mamy przyjemność współpracować z tak prestiżowymi klientami jak linie lotnicze Emirates czy Bank Citi Handlowy.

drivers

Nasi szoferzy

Można by pomyśleć, że wyróżnia nas największa, nowoczesna i luksusowa flota. Tak naprawdę sercem Sixt Limousine Service nie są samochody, lecz nasi kierowcy, którzy wiedzą na czym polega ekskluzywna obsługa najbardziej wymagających klientów.

Szoferzy Sixt to posługujący się językiem angielskim najwyższej klasy profesjonaliści, o nienagannych manierach i bogatym doświadczeniu w prowadzeniu różnych typów pojazdów.

Zarezerwuj swoją limuzynę

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Eurorent Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-977) przy ul. Arabskiej 9. W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych: e-mail: IOD@sixt.pl; adres do korespondencji: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla celów bezpośredniej komunikacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dalej RODO. Ponadto za odrębnie wyrażoną zgodą Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Jednocześnie informujemy, że usprawiedliwionym interesem administratora danych w przetwarzaniu danych jest kontakt z Klientem.

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzanie nie dłużej, niż jest to konieczne do odpowiedzi na zadane pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną – Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w tym celu do czasu cofnięcia zgody.

Pana/Pani dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Ponadto informujemy, że posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje również Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób niezgodny z prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji ww. celów.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Wróć

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
W ciągu 15 minut skontaktuje się z Państwem nasz konsultant.